UNI-Net Poland Sp. z o.o. Warszawa

UNI-Net Poland Sp. z o. o. to integrator i dostawca dedykowanych zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz największy krajowy operator dyspozytorskich sieci radiotelefonicznych.

Na podstawie koncesji przyznanej w 1991 roku przez Urząd Komunikacji Elektronicznej świadczy usługi łączności radiotelefonicznej na terenie całej Polski. Gwarancją wysokiej jakości usług jest ogromne doświadczenie w dziedzinie projektowania, budowy i eksploatacji sieci radiokomunikacyjnych.

Od ponad dwudziestu lat pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności dzięki wdrażaniu elastycznych innowacyjnych rozwiązań optymalizujących najważniejsze procesy biznesowe przedsiębiorstw.

UNI-NET Poland oferuje zarówno gotowe rozwiązania projektowe przeznaczone do szybkiego wdrożenia, jak i dedykowane systemy tworzone dla indywidualnych potrzeb Klienta.

Strategia UNI-NET Poland
  • Rozwój produktów. Duże inwestycje w badania i rozwój.
  • Budowa zespołu o najwyższych kwalifikacjach. Budowa kompetencji eksperckich.
  • Dbanie o wysoką jakość produktów i pełną satysfakcję klientów.
  • Dopasowanie proponowanego rozwiązania do potrzeb biznesowych Klienta. Kompleksowe doradztwo w zakresie modelowania procesów w przedsiębiorstwie.
Radiokomunikacja

Na podstawie koncesji przyznanej w 1991 roku przez Urząd Komunikacji Elektronicznej UNI-Net Poland świadczy usługi radiotelefonicznej łączności dyspozytorskiej na terenie całej Polski. Gwarancją wysokiej jakości usług jest ogromne doświadczenie w dziedzinie projektowania, budowy i eksploatacji sieci radiokomunikacyjnych.

Radiokomunikacja – Warszawa
Zarządzanie Projektami

Szczególnie ważna jest dla nas jakość prac i satysfakcja klienta. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami zapewniamy:

  • Terminowe i rzetelne wykonanie projektów
  • Spełnienie określonych wymagań (wyników)
  • Realizacja projektu w założonym okresie czasu
  • Sprawna komunikacja i przepływ informacji pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt
  • Działanie w oparciu o sprawdzone metodyki
Green IT

Tworząc innowacyjne rozwiązania angażujemy się w inicjatywy wspierające ochronę środowiska. Działania te wyrażają się poprzez promowanie ekologicznego stylu jazdy, kształtowanego poprzez profesjonalne szkolenia i wspomaganego przez system zarządzania flotą. W realizowanych projektach wykorzystujemy sprzęt wyposażony w zaawansowane funkcje efektywnego zarządzania energią.

Inicjatywy Społeczne

Aktywnie popieramy społeczne inicjatywy, których celem są działania w słusznej sprawie. Od kilkunastu lat jesteśmy sponsorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy użyczając profesjonalnej łączności radiowej na czas trwania organizowanych akcji (Finał WOŚP, Przystanek Woodstock). Rozwijamy współpracę także z innymi organizacjami pozarządowymi wspierając aktywnie ich działania naszymi rozwiązaniami m.in. bierzemy udział w Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych.